AA1: Jose Garcia - 806-356-0591
Amarillo, Hutchison County Youth, Pampa

AA2: Nelta Babcock - (806) 773-9272
Levelland, Lubbock, West Texas Men

AA3: Kem McCready - 432-694-9851
Big Spring Youth, La Laguana, Midland, Permian Basin Adult, Petro-Plex, Amateur, Odessa, Sandhills, Statik, United

AA4: Frank Barboza - 940-761-5369
Burkburnett, Greater Wichita Falls, Seymour

AA5: Scott Perkins - 325-370-4851
Big Country

AA6: Andy Dane (325) 716-8130
Cen-Tex, San Angelo, San Angelo Adult

AA7: Jane Malone - 940-382-3984
Cooke County, Denton, Lake Cities

AA8: LJ Howell - 817-559-4516
Glen Rose, Granbury, Mineral Wells, Stephenville, Weatherford

AA9: Jimmy Upchurch - 254-855-5785
Corsicana Y-O, Freestone County, Heart of Texas, Waco Adult

AA10: Jeff Hatfield - 817-991-1510 Birdville Area Youth, Crowley Independent, Eagle Mountain, Ft Worth Adult, Ft Worth Youth, North Ft Worth Alliance

AA11: Bob Simpson - 817-832-5278
Bedford-Euless, Colleyville, Grapevine/Southlake, Hurst United, Keller, Trophy Club - Roanoke

AA12: Steve Ferguson - 972-342-5547
Allen Youth, Plano International, Plano Youth

AA13: Ann Hicks - 817-419-6378 Arlington, Burleson Independent, Cleburne, Grand Prairie, Mansfield

AA14: Greg Arsenault - 972-258-8774
Irving, North Texas Co-ED, NTPSA, NTWSA

AA15: Jim Parker - 972-973-2017
Carrollton/Farmers Branch, Coppell Youth, Greater Lewisville Area, Little Elm, The Colony

AA16: Tom Withrow - 214-403-3160
Chamber Classic Soccer Alliance, Lake Highlands

AA17: Richard Oishei - 214-725-3308
Cedar Hill, DeSoto, Duncanville, Ennis, Ferris Youth, Lancaster, Midlothian, Oak Cliff, Red Oak/Glen Heights, Waxahacie

AA18: Don Rupley - 972-234-2440
Dallas East, Garland, Mesquite, Richardson, Rowlett Youth, Seagoville, Wylie

AA19: Frankie Marroquin - 972-322-3209
Caddo Mills, Canton, Crandall, Forney, Henderson County, Kaufman, Rockwall County YMCA, Royse City, Terrell, Tri-County

AA20: Tim O'Roark - 903-718-0064
Fannin County, Greater Hunt County, Mt. Pleasant, Sulphur Springs, Texoma

AA21: Younes Khamir - 903-330-2019
Jacksonville, Lindale, Palestine YMCA, Tyler, Upshur County, Van

AA22: Ali Piran - 936-564-9842
Carthage, Greater Longview, Henderson, Kilgore, Nacogdoches, Piney Woods

 AA23: Jim Mills - 972-977-7667
Anna Youth Sports, Frisco, McKinney, Prosper

 

State Referee Chairman
Fred Hiler - 817-988-2448

State Referee Administrator 
Trent McColly - 972-222-3888

Director of Indoor
Bob Collins - 972-223-8966

Director of Instruction
Larry Huey -  817-996-3844

State Youth Referee Administrator
Marty Stringer - 817-996-9954

Director of Assessments
Rod Curry - 972-342-4108

State Assignor Coordinator
Mickey O'Brien - 817-846-5015